- Köpeğim Kass ile 6-7-8 Mart Tarihlerinde İzmir’de yapılan IRO Uluslararası Arama Kurtarma Köpekleri Sınavından 300/279 puan alarak 2.olduk, Akut K9 birimi olarak katıldığımız bu sınav sonucunda 24-27 Eylül 2020 yılında yapılacak olan Dünya Şampiyonasına katılıyoruz.

 

- Köpeğim Kass ile KIF tarafından 28-29 Aralık 2019 tarihinde İzmirde yapılan, Doğa Arama Kurtarma köpekleri sınavı (FCI-IPO R FL-B)en ileri seviye testini 300/282 puanla geçerek 1.olduk.

 

- Köpeğim Kass ile T.C İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca 18.Kasım 2019-2 Aralık 2019 tarihleri arasında Samsun AFAD da yapılan Enkaz Araması Eğitim ve görev yeterlilik sınavını geçtik.

 

- 2-3 Mart 2019 tarihinde İzmir Akut Organizasyonluğunda IRO ( Uluslararası Kurtarma Köpekleri Organizasyonu ) sınavında köpeğim Blessed Borders Kass ile Doğa Araması en ileri seviye FL-B testini 155/200 görev 82/100 puanla toplamda 237 puan alarak 2. olduk

 

- 20 Mayıs 2018 tarihinde, Türkiye Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu tarafından İstanbul’da yapılan ‘İş Köpekleri’ sınavında, Burçin Arslan ve köpeği Anita BH sınavını başarıyla geçerek 3. olmuştur.

 

- 12 Kasım 2016 tarihinde İstanbul'da Club Von Juliette, Derneğimiz TMC tarafından

yapılan İş Köpekleri sınavlarında köpeğim Blessed Borders Make  Difference 'Diff' ile

 IPO 3 itaat UPr3 branşında 84 puan alarak 1. olduk.

 

- 4 Ekim 2015 tarihinde Macaristan/Tarnokta yapılan CACIOB (Uluslararası itaat Şampiyonasında) köpeğim Diff çok iyi derece ile itaat sınavını geçmiştir.

 

- 15 Şubat 2015 tarihinde TMC tarafından düzenlenen Başkent Kupasında, köpeğim Diff ile

SKS Sosyal Köpek Sınavında 1. olduk.

 

- 9 Kasım 2014 tarihinde İstanbul'da yapılan ATATÜRK KUPASINDA, Frisbee yarışmalarında köpegim Blessed Kass ile Frisbee T&F mesfe yarışmasında 3.olduk. Bu büyük ve anlamlı organizayonda emeği geçen Turkish Malinois Club’a, Von Juliet Köpek Eğitim Merkezine, Sponsorlara ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz .

 

- 2 şubat 2014 tarihinde Budapeşte'de yapılan ve farklı ülkelerden 60 köpekli takımın katıldığı Obedience (itaat) sınıf 1 de; köpeğim Kass ile mükemmel not alarak 4.olduk :)

 

Türkiye'de köpekli sporların itaat branşında geçilen ilk sınav ve ilk Avrupa başarısını yaptığımız için çok mutluyuz. Köpek Irkları ve KinolojiFederasyonu'muz başta olmak üzere destek veren herkese teşekkür ederiz.

 

- Aralık 2013 tarihinden itibaren Ankara Özel Mavi Barış Özel Eğitim

ve Rehabilitasyon Merkezi’ nde

Otizm tanılı çocuklarla ,terapi köpeğim Blessed Kass ile köpekli terapi branşında çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

- 15 Aralık 2013 tarihinde Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu tarafından İzmir'de yapılan BH (Refakat Köpeği) sınavında, 15 aylık köpeğim Diff ile 60/58 puan alarak birinci olduk. Başta Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu olmak üzere Organizasyonda emeği geçen herkes teşekkür ederim.

 

- 8 Kasım 2013 tarihinde Ukrayna/ Merefa da yapılan, toplam 4 ülkeninve 22 köpekli takımın

katıldığı FCI (Uluslararası Köpek Federasyonu) Arama Kurtarma Köpekleri sınavında; Doğa Araması RH- FL/A branşında köpeğim Kass ile sınavın tüm etaplarını başarıyla geçerek Doğa Araması Köpeği

sınavında 1. olduk.

 

- 11-13 Ekim 2013 tarihleri arasında Uluslararası Kurtarma Köpekleri Organizasyonu ( IRO ) tarafından Jaszbereny’de yapılan ve en yüksek seviye Enkaz Arama Köpeği testi olan RH-T/B  Şampiyonasına katıldık. Köpeğim Kass ile itaatten 90, Enkaz Aramasından ise 159 puan ve toplamda 249 puan aldık. Sınava katılan Avusturya, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan

ve Slovenya gibi Avrupa'nın çeşitli Ülkelerinden toplamda 27 enkaz köpeğinin girdiği bu yarışmada, sınavın tüm etaplarını tamamlayarak başarılı olan 9 takımdan birisi olduk ve yine Uluslararası bir başarıya imza attık.

 

- 28 aylık Border Collie cinsi köpeğim Blessed Kass ile, 6 ekim 2013 tarihinde Budapeşte'de yapilan 2013 FCI Obedience(itaat)

Şampiyonası'nda toplamda 280/238 puan excellant/mükemmel not alarak uluslararası bir başarıya daha imza attık ve takım 2.liğini aldık. Toplamda 26 katılımcı ve farklı ülkelerden katılan köpek eğitmenlerinin yarıştığı bu

yarışma sonunda, Türkiye'de ilk obedience testini geçen takım olduk.

 

- 20-21 Temmuz 2013 tarihleri arasında Macaristanın Miskolc Şehrinde yapılan USDDN Sajo

Kupa Frisbee yarışmasında köpeğim Blessed Kass ile ilk turda 13,5 puan ikinci turda ise 14.00 puan ve toplamda 27,5 puan alarak Toss&Fetch 4.olduk.

 

- Ukrayna Federasyonu(UFDS) tarafından 24-25-26 Nisan tarihleri arasında Kharkiv Şehirinde

IRO ( Uluslararası Kurtarma Köpekleri Organizasyonu ) sınavında köpeğim Kass ile RH-T/A enkaz arama köpeği sınavını başarı ile geçerek, Türkiye' nin son 2 yılda Uluslararası Arama

sınavını geçen tek K9 ekibi ve Türkiye'nin en genç Arama köpeği ünvanını aldık.

 

- 20 Nisan 2013 ile 30 Nisan 2013 tarihleri arasında IRO tarafından Ukrayna'da yapılacak olan ''Kurtarma Köpekleri'' sınavlarım olduğundan eğitimlerime ara vermek durumundayım. Anlayışınız için teşekkür ederim.

 

- Türkiye Malinois Derneği tarafından İstanbulda gerçekleşen,Türkiye Köpek Irkları Federasyonu tarafından yapılan eğitim sınavlarında  köpeğim ile sosyal Köpek Sınavını(SKS),Refakat Köpeği sınavı(BH) en yüksek puan alarak geçtik.Köpekli Freestyle

Frisbee de ise 1.olduk. Organizasyonda emeği geçen TMC,

KIF ve tüm katılımcılara

teşekkür ederim.

 

- Türkiye Border Collie Irk Derneği tarafından 11 Kasım 2012 tarihinde yapılan Köpekli Frisbee yarışmasında köpeğim ile Dartbee turnuvasında 1.lik , Toss&Fetch turunuvasında 2.lik ve Genel Klasmanda 2 lik aldık. Yarışmada emeği geçen BCI Turkiye Derneğine ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

 

 

HABERLER

 ©COPYRIGHT - KÖPEK EĞİTİMİ

DESIGNED BY CREATIVEMIGHTY

HABERLER

DESIGNED BY CREATIVEMIGHTY

 ©COPYRIGHT - ANKARA KÖPEK EĞİTİMİ